Przyssawki do szkła 

Polecamy profesjonalne przyssawki do szkła budowlanego lub podnośniki automatyczne do szkła balustradowego. Dostępna oferta podnośnika Optimus 8 RK Nexhed oferuje doskonały udźwig do 650 i 700 kg i jest dodatkowo sterowany za pomocą pilota. Dostępne w tej ofercie specjalistyczne podnośniki do instalacji szkła dostępne na wynajem do idealne rozwiązanie na realizację zlecenia montażu balustrad / szyb czy szkła budowlanego bez ponoszenia znacznych kosztów zakupu profesjonalnego sprzętu.

Wynajem przyssawek do szkła

Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie w przypadku pojedynczych zleceń na montaż balustrad na inwestycjach gdzie wymagany jest transport dużych ciężkich tafli szkła. Przyssawki do szkła na wynajem jest rozwiązaniem optymalnym, które nie generuje niepotrzebnych, dużych kosztów związanych z nabyciem profesjonalnego sprzętu jakim są przyssawki. Doskonale sprawdzają się na placu budowy jak również w warsztacie.

Planując montaż wszelkiego rodzaju szkła na inwestycji ważna jest minimalizacja potencjalnego uszkodzenia szyby przez nieodpowiedni transport szczególnie w przypadku transportu szkła balustradowego na znaczne wysokości. Automatyczne podnośniki sterowane na pilota, jakie oferujemy w naszej hurtowni dostępne są z funkcjami ustawienia obrotu i nachylenia w danym zakresie tafli szkła przez co transport do wyznaczonego miejsca odbywa się w sposób bezpieczny. Jeżeli jesteś firmą montująca balustrady szklane na taras, balkony czy klatki schodowe to szczególnie zachęcamy do skorzystania z oferty wynajęcia profesjonalnych podnośników do szkła.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie