Tarcze do aluminium 

Polecamy profesjonalne tarcze do cięcia profili aluminiowych i plastikowych. Sprawna obróbka elementów konstrukcyjnych zabudowy tarasu czy zadaszenia aluminiowego wymaga zastosowania sprawdzonych tarcz do pił służących do cięcia aluminium czy plastiku. W niniejszej ofercie prezentujemy całą gamę wymiarową dostępnych tarcz. Dzięki temu dopasujesz i wybierzesz odpowiednie tarcze do danego zlecenia. Pobierz folder w PDF, w którym rozpisane zostały dokładnie dostępne wersje wymiarowe i atrakcyjne ceny.

Tarcze do cięcia profili plastikowych

Dzięki proponowanym w tej ofercie tarczom możliwa jest nie tylko profesjonalna obróbka profili aluminiowych ale również plastikowych. Materiał z jakiego produkowane są tarcze są bardzo wysokiej jakości co gwarantuje doskonałą jakość i precyzję cięcia jak również efekt produktu finalnego.

Tarcze do pił

Proponowane przez nas tarcze stosowane są w profesjonalnych piłach i ukośnicach do cięcia profili aluminiowych i plastikowych. Taki zestaw w postaci tarcz o odpowiednim rozmiarze oraz narzędziu jakim są piły do aluminium czy ukośnice do cięcia profili aluminiowych pozwala na produkcję systemów aluminiowo szklanych, szeroko wykorzystywanych przy produkcji konstrukcji zabudowy aluminiowo-szklanej tarasu lub zadaszeń aluminiowych tarasu z pokryciem ze szkła budowlanego. Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyżej wymienionych systemów i konstrukcji aluminiowo-szklanych pozwala nam zaoferować Państwu usługi doradcze w zakresie doboru odpowiednich materiałów do realizacji zleceń na zabudowy i zadaszenia aluminiowo-szklane tarasów, wiat czy balkonów.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie