Balustrady szklane i aluminiowo-szklane 

REALIZUJEMY ZLECENIA DEWELOPERSKIE - szybki i profesjonalny montaż!

Dzięki naszym partnerom, z którymi współpracujemy realizujemy wszelkie zlecenia w zakresie dostawy i montażu balustrad na terenie całej Polski i Europy. Balustrady wykonane są z wysokiej jakości aluminium oraz stali nierdzewnej - materiałów bardzo odpornych na ciężkie warunki atmosferyczne.  Produkty są systemowe - łatwe w montażu. Mogą być malowane proszkowo na dowolny kolor-paleta kolorów RAL. Balustrady montuje się na balkonach, tarasach, klatkach schodowych itp. - wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

 • Balustrada aluminiowo - szklana - model SL 14

  Komplet zawiera: słupki, pochwyt, mocowania, uszczelki i szkło.

  Zastosowane szkło: VSG 8 mm - które jest mocowane w profilu, w uszczelce.

  Koszt - 590 zł BRUTTO / mb balustrady - przy szkle bezbarwnym - wysokość h= 110 cm.

  Dostępne kolory szkła w standardzie - mleczne, grafit, brąz + 50 zł mb

 • Limitowana oferta specjalna

  Obniżka!

  Całoszklana - na specjalnych mocowaniach - rotulach o dystansie 10mm, 30 mm, 40mm.

  Balustrada wyróżnia się nowoczesnym designem dzięki zastosowaniu samego szkła.

  Stosowane szkło VSG ESG 66.4 -13,52 mm lub 88.4 - 17,52 mm.

  Uwaga: Należy pamiętać aby balustrada miała wysokość od górnej krawędzi stopnia - 110cm, należy dodać w dół ok. 30 cm - na miejsce na wykonanie otworów mocujących.


  Koszt - 890 zł BRUTTO / 1 m2 balustrady - przy szkle 66.4 lub + 100 zł do 1m2 - przy szkle 88.4 - wysokość h = 110 cm.

  Cena dotyczy 1m2 balustrady gotowej do własnego montażu.

 • Limitowana oferta specjalna

  Obniżka!

  Balustrada całoszklana - model NX 50 - dolne mocowanie w profilu aluminiowym.

  Bardzo prosty montaż polegający na ustawieniu w linii mocowań, przytwierdzeniu do podłoża za pomocą kołków, w środek na specjalnych uszczelkach ustawiamy szkło, dokręcamy mocowanie kluczem, następnie nakładamy aluminiową maskownicę.

  Zastosowane szkło VSG ESG 88.4 - 17,52 mm

  Koszt - 850 zł BRUTTO / mb - przy wysokośći h=110 cm. WAŻNE! Maskownica jest lekko uniesiona do góry - umożliwia to odpływ wody z tarasu, balkonu.


  Cena dotyczy 1mb balustrady gotowej do samodzielnego montażu.

Balustrady szklane

Obecne trendy w budownictwie narzucają ściśle określony charakter i styl budynków. Głównym materiałem wykorzystywanym w przypadku balustrad jest szkło i aluminium. Połączenie tych dwóch produktów daje niepowtarzalny efekt wizualny – szczególnie w przypadku balustrad całoszklanych bez widocznych mocowań, poręczy czy barierek. Szkło jest materiałem ponadczasowym i bardzo stylowym. Balkony czy tarasy nowoczesnych apartamentów są coraz częściej wyposażane w tego rodzaju zabezpieczenia. Na uwagę zasługuje bardzo wysoki współczynnik odporności na odkształcanie oraz ugniatanie w przypadku produkowanych u nas balustrad ze szkła VSG i oraz ESG VSG.

Balustrady aluminiowo-szklane

Najczęściej zarówno w przypadku projektów deweloperskich jak również budynków prywatnych stosuje się balustrady aluminiowo-szklane, gdzie wypełnienie stanowi szkło bezpieczne, laminowane, hartowane a konstrukcja jak pochwyt, słupki mocujące są z anodowanego aluminium malowane wg wskazań klienta na kolor z palety RAL. Do tego typu produktów możemy zaliczyć modele SL14. Szkło może być w kolorach: transparentnym – przeźroczystym, mlecznym lub grafitowym. Najczęściej wybierane jest szkło mleczne.

Balustrady szklane schodowe

Częstym miejscem montażu balustrad szklanych są schody. Balustrada ze szkła prezentuje się niezwykle nowocześnie i jest chętnie stosowana w designerskich biurach. Mniej polecana do domów prywatnych gdzie szaleją dzieci :) Wtedy należy przygotować się na wzmożony proces czyszczenia. Istnieje możliwość zastosowania wersji bez aluminiowego pochwytu tak jak w przypadku wersji AL50. Tafle szkła mocowane są na nierdzewnych rotulach. Szkło cięte jest na zadany wymiar i formę. Ten typ balustrad jest bardzo bezpieczny a schody, w szczególności w wydaniu dywanowym prezentują się rewelacyjnie.

Balustrady szklane balkonowe

Specjalna oferta dla deweloperów i firm zarządzających nieruchomościami – zarządców nieruchomości. Oferujemy produkcję oraz profesjonalny montaż balustrad szklanych balkonowych – bardzo dobre warunki dla deweloperów i firm montujących balustrady – hurtowe ceny! W zależności od projektu architektonicznego tafle bezpiecznego szkła balustradowego montujemy za pomocą aluminiowych słupków lub rotuli. Dokonujemy indywidualnych, darmowych pomiarów na inwestycji – w przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Balustrady szklane tarasowe

Kolejnym miejscem przeznaczenia produktów oferowanych w tej kategorii są wszelkiego rodzaju tarasy. W tym przypadku większość realizacji opiera się o model AL50 – balustradę całoszklaną montowaną na rotulach lub NX50 – również całoszklana balustrada montowana na specjalnym profilu. Zastosowane szkło bezpieczne VSG ESG 88.4 - 17,52 mm. Maskownica aluminiowa balustrady jest lekko uniesiona do góry co gwarantuje poprawny odpływ wody z tarasu czy balkonu.

Balustrady szklane i aluminiowo-szklane – hurtownia

Jako producent szkła do balustrad oraz profili aluminiowych oferujemy hurtowe ceny na szkło balustradowe oraz gotowy systemu balustrad do montażu. Swoją hurtową ofertę kierujemy głównie do:
 • deweloperów
 • zarządców nieruchomości
 • firm zajmujących się montażem balustrad – bardzo korzystne warunki współpracy

Zadzwoń lub skontaktuj się mailowo aby dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy i samych produktach!

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie