Balustrady szklane 

Producent nowoczesnych balustrad szklanych i całoszklanych Nexhed zaprasza do zapoznania się z prezentowaną ofertą produktów, które doskonale sprawdzą się w każdym, nowoczesnym budownictwie. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam ofertować Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach z możliwością wykonania balustrad na wymiar.

 • Limitowana oferta specjalna

  Obniżka!

  Całoszklana - na specjalnych mocowaniach - rotulach o dystansie 10mm, 30 mm, 40mm.

  Balustrada wyróżnia się nowoczesnym designem dzięki zastosowaniu samego szkła.

  Stosowane szkło VSG ESG 66.4 -13,52 mm lub 88.4 - 17,52 mm.

  Uwaga: Należy pamiętać aby balustrada miała wysokość od górnej krawędzi stopnia - 110cm, należy dodać w dół ok. 30 cm - na miejsce na wykonanie otworów mocujących.


  Koszt - 890 zł BRUTTO / 1 m2 balustrady - przy szkle 66.4 lub + 100 zł do 1m2 - przy szkle 88.4 - wysokość h = 110 cm.

  Cena dotyczy 1m2 balustrady gotowej do własnego montażu.

 • Limitowana oferta specjalna

  Obniżka!

  Balustrada całoszklana - model NX 50 - dolne mocowanie w profilu aluminiowym.

  Bardzo prosty montaż polegający na ustawieniu w linii mocowań, przytwierdzeniu do podłoża za pomocą kołków, w środek na specjalnych uszczelkach ustawiamy szkło, dokręcamy mocowanie kluczem, następnie nakładamy aluminiową maskownicę.

  Zastosowane szkło VSG ESG 88.4 - 17,52 mm

  Koszt - 850 zł BRUTTO / mb - przy wysokośći h=110 cm. WAŻNE! Maskownica jest lekko uniesiona do góry - umożliwia to odpływ wody z tarasu, balkonu.


  Cena dotyczy 1mb balustrady gotowej do samodzielnego montażu.

Szklane balustrady schodowe

Nowoczesna i solidna konstrukcja tafli bezpiecznego szkła poszwala z powodzeniem zaprojektować, wyprodukować i zamontować designerskie szklane balustrady schodowe. Jest to najnowszy trend w aranżacji przestrzeni klatek schodowych zarówno w budynkach usługowych – biurowych jak również domach i apartamentach prywatnych. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy bez zbędnych łączeń aluminiowych czy stalowych uzyskać niemalże jednolitą, nowoczesną, szklaną konstrukcję barierki szklanej. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru szkła od najbardziej uniwersalnej w stylu czyli szkła przezroczystego po szkła mleczne czy z nadanym kolorem jak grafit, popiel, brąz. Dzięki temu możemy uzyskać nawet szare balustrady szklane na schody co znacząco wpływa na efekt wizualny całego wnętrza domu, apartamentu czy biura.

Szklane balustrady tarasowe

Stylowy i zachwycający wygląd tarasu najlepiej uzyskać nie tylko poprzez odpowiednią konstrukcję i fakturę podłoża drewnianego lub z kompozytu czy płytek tarasowych. Głównym elementem jest nowoczesna barierka czy balustrada szklana lub całoszklana. Jako producent szklanych balustrad tarasowych gwarantujemy możliwość wyprodukowania balustrad szklanych na wymiar. Dodatkowo dzięki gratisowemu pomiarowi zyskują Państwo doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie