Balustrady szklane 

Producent nowoczesnych balustrad szklanych i całoszklanych Nexhed zaprasza do zapoznania się z prezentowaną ofertą produktów, które doskonale sprawdzą się w każdym, nowoczesnym budownictwie. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam ofertować Państwu produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach z możliwością wykonania balustrad na wymiar.

Więcej

Szklane balustrady schodowe

Nowoczesna i solidna konstrukcja tafli bezpiecznego szkła poszwala z powodzeniem zaprojektować, wyprodukować i zamontować designerskie szklane balustrady schodowe. Jest to najnowszy trend w aranżacji przestrzeni klatek schodowych zarówno w budynkach usługowych – biurowych jak również domach i apartamentach prywatnych. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy bez zbędnych łączeń aluminiowych czy stalowych uzyskać niemalże jednolitą, nowoczesną, szklaną konstrukcję barierki szklanej. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru koloru szkła od najbardziej uniwersalnej w stylu czyli szkła przezroczystego po szkła mleczne czy z nadanym kolorem jak grafit, popiel, brąz. Dzięki temu możemy uzyskać nawet szare balustrady szklane na schody co znacząco wpływa na efekt wizualny całego wnętrza domu, apartamentu czy biura.

Szklane balustrady tarasowe

Stylowy i zachwycający wygląd tarasu najlepiej uzyskać nie tylko poprzez odpowiednią konstrukcję i fakturę podłoża drewnianego lub z kompozytu czy płytek tarasowych. Głównym elementem jest nowoczesna barierka czy balustrada szklana lub całoszklana. Jako producent szklanych balustrad tarasowych gwarantujemy możliwość wyprodukowania balustrad szklanych na wymiar. Dodatkowo dzięki gratisowemu pomiarowi zyskują Państwo doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie