Szkło do balustrad 

Wytrzymałe i bezpieczne szkło do balustrad oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych. Jako producent szkła balustradowego dysponujemy wszystkimi, dostępnymi grubościami szkła od 2mm aż do 24 mm. Polecane specjalistyczne formaty szkła do balustrad do inwestycji deweloperskich klasy premium. Dodatkowo na indywidualne zamówienie wykonujemy nowoczesne balustrady całoszklane VSG ESG  66.4   88.4   1010.4  1212.4 – również z gotowymi otworami.

 • Szkło balustradowe - 8 mm (fazowane i polerowane - gotowe do montażu na balustradzie) - cennik za 1m2:

  • Bezbarwne - 146,37 zł m2 brutto
  • Matowe - 183,27 zl brutto
  • Brąz, Grafit - 198,57 zł brutto 


  Dysponujemy wszystkimi możliwymi grubościami szkła od 2 mm - 24 mm.

  Wykonujemy na zamówienie szkła do balustrad całoszklanych - VSG ESG  66.4   88.4   1010.4  1212.4 - również z otworami.

  Dostarczamy szkło do ścianek całoszklanych VSG 8-12 mm.

  Potrzebujesz szkła budowlanego lub do balustrad? Zapytaj sprzedawcę - wyślij wymiary - wykonamy bezpłatną wycenę.


  Dostarczamy szkło na paletach drewnianych na budowy - obsługujemy firmy deweloperskie.

  Zapraszamy do współpracy.

Producent szkła balustradowego

Będac bezpośrednim producentem szkła balustradowego jesteśmy w stanie wykonać niemalże każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie w zakresie produkcji i przygotowania potrzebnych formatów szkła na balustrady. Dodatkowo dysponujemy wszystkimi niezbędnymi akcesoriami i produktami komplementarnymi, które pozwolą na profesjonalny montaż już gotowych balustrad na inwestycji. Często sam transport i montaż dużych i ciężkich tafli szkła jest kłopotliwy dlatego oferujemy również przyssawki do szkła wynajem.

Szkło balustradowe na wymiar

Zaawansowany park maszynowy na jakim pracujemy gwarantuje możliwość wykonania indywidualnych zleceń tj. cięcia szkła do balustrad na wymiar. Głównie obsługujemy firmy deweloperskie oraz montażowe w zakresie produkcji i bezpośredniej dostawy na miejsce budowy kompletnych balustrad szklanych lub szkła budowlanego – balustradowego. Dodatkowo oferujemy zaplecze specjalistów i fachowców w zakresie montażu naszych produktów. Udzielamy gwarancji i oferujemy dodatkowy serwis powykonawczy. Dostępne kolory szkła balustradowego to szkło bezbarwne, matowe, grafit oraz brąz. Dzięki temu dopasujesz finalny wygląd balustrad do elewacji i stylu całego budynku. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie