Szkło budowlane 

Szkło znajduje coraz częstsze zastosowanie w budownictwie biurowym i mieszkalnym. Stosowane jest w balustradach szklanych, całoszklanych, ściankach szklanych, zadaszeniach, daszkach itp. Najczęściej stosowane jest szk;o VSG - laminowane - bezpieczne o grubości 8 mm. Podstawowe kolory to: bezbarwne, matowe, grafitowe i brąz. Na  życzenie klienta możemy wyprodukować każdy kolor.

 • Szkło balustradowe - 8 mm (fazowane i polerowane - gotowe do montażu na balustradzie) - cennik za 1m2:

  • Bezbarwne - 146,37 zł m2 brutto
  • Matowe - 183,27 zl brutto
  • Brąz, Grafit - 198,57 zł brutto 


  Dysponujemy wszystkimi możliwymi grubościami szkła od 2 mm - 24 mm.

  Wykonujemy na zamówienie szkła do balustrad całoszklanych - VSG ESG  66.4   88.4   1010.4  1212.4 - również z otworami.

  Dostarczamy szkło do ścianek całoszklanych VSG 8-12 mm.

  Potrzebujesz szkła budowlanego lub do balustrad? Zapytaj sprzedawcę - wyślij wymiary - wykonamy bezpłatną wycenę.


  Dostarczamy szkło na paletach drewnianych na budowy - obsługujemy firmy deweloperskie.

  Zapraszamy do współpracy.

Bardzo szerokie zastosowanie szkła budowlanego swoją największą uwagę koncentruje nad kategorią jaką jest szkło do balustrad. Chętnie stosowane rozwiązania szklanych balustrad znajdziemy w nowoczesnych tarasach, balkonach jak również na klatkach schodowych. Barierki szklane schodowe są bardzo często stosowane w nowoczesnym budownistwie. Tafle szkła montowane są na specjalnych rotulach dzięki czemu nie ma widocznych elementów konstrukcji podtrzymującej całą barierkę szklaną. Podobne rozwiązania można zastosować na tarasach gdzie dostępne sa systemu balustrad całoszklanych bez widocznej konstrukcji aluminiowej.

Bezpieczne szkło balustradowe

Restrykcyjne normy budowlane gwarantują należyte bezpieczeństwo w stosowanych materiałach budowlanych między innymi szkła budowlanego. Produkowane u nas tafle szkła do balustrad na wymiar są odpowiedniej grubości i maksymalnych parametrach wytrzymałościowych. Daje to gwarancję bezproblemowego użytkowania w miejscach o znacznym natężeniu ruchu jak biurowce czy siedziby różnego rodzaju firm.

Producent szkła budowlanego

Bardzo dynamiczny wzrost inwestycji deweloperskich zarówno domów prywatnych jak i lokali usługowych w największych miejscowościach w kraju jak Wrocław, Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, czy Gdańsk przełożył się na znaczące zainteresowanie szkłem budowlanym, które zamawiane jest ze szczególnym przeznaczeniem jako:
 • balustrady szklane,
 • szklane barierki schodowe,
 • szklane balustrady na taras,
 • balustrady szklane balkonowe,
 • ścianki całoszklane,
 • szklane ścianki działowe,
 • drzwi szklane – uchylne lub przesuwne.

Jako producent szkła budowlanego oferujemy produkcję wyżej wymienionych produktów na wymiar.

Ścianki całoszklane

Aktualne, nowoczesne trendy w budownictwie usługowym bardzo często stosują rozwiązania podziału powierzchni biurowych z wykorzystaniem ścianek całoszklanych w 100% transparentnych lub mlecznych czy dymionych. Takie rozwiązania znacząco wpływają na oglny charakter i styl wizualny biura. Skorzystaj z bezpłatnego pomiaru na swojej inwestycji. Skontaktuj się z nami i umów się na niezobowiązujacy pomiar i rozmowę z naszym specjalistą w zakresie optymalnych rozwiązań w doborze szkla budowlanego do Państwa inwestycji.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie