Ścianki Szklane Stałe 

Efektywne zagospodarowanie przestrzeni biurowej za pomocą stałych ścianek całoszklanych ma na celu nie tylko wzmocnić efekt stylistyczny ale również zaoferować należytą funkcjonalność biura przy minimalizacji strat cennej przestrzeni biurowej. Biurowe ściany szklane realizowane są z wykorzystaniem bezpiecznego i grubego szkła oraz solidnej, stab...

Więcej

Ściany szklane w biurze

Projektując przestrzeń biurową zalecamy wybór nowoczesnych form podziału przestrzeni biurowej właśnie z wykorzystaniem szkła budowlanego. Jest to niezwykle estetyczne i efektowne rozwiązanie w szczególnie w sytuacji zastosowania mlecznego koloru szkła. W kwestii bezpieczeństwa przy ścianach szklanych do biura produkujemy tylko bezpieczne szło VSG o grubości od 8 mm – 12 mm w zależności od wysokości, szerokości i innych parametrów jakie brane są pod uwagę przy okazji projektowania i produkcji wyżej wspomnianych elementów. Dodatkowo aby wzbogacić stylistykę wnętrza i spersonalizować każde z odseparowanych pomieszczeń w biurze oferujemy możliwość zastosowania grafik na taflach szkła. Idealne rozwiązanie do opisywania czy oznaczania danych pomieszczeń biurowych zachowując przy tym nowoczesny i spójny wygląd.

Montaż ścian szklanych Profilem naszej działalności jest nie tylko produkcja ścian szklanych ale również transport na miejsce budowy czy biura oraz profesjonalny montaż jak również gwarancję i serwis pogwarancyjny. Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia, sugestie i zalecenia to prosimy o kontakt i przedstawienia swoich warunków zamówienia. Oferujemy również bezpłatny, niezobowiązujący pomiar ścian całoszklanych na Państwa inwestycji. W trakcie pomiaru dodatkowo zaproponujemy najlepsze rozwiązania, dedykowane do Państwa potrzeb.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie