Daszki Szklane 

Daszki szklane to idealne rozwiązanie dla wielu budynków. Szkło gwarantuje, że prezentują się one niezwykle elegancko, a przy tym są rozwiązaniem nad wyraz praktycznym Możesz także zamontować je nad drzwiami wejściowymi do swojego domu. Bez względu na ich umiejscowienie, będą świadczyć o Twoim dobrym guście i praktyczności. Składają się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości w kolorze satynowym, szyby ze szkła hartowanego dodatkowo wzmocnionego - VSG ESG 66.4 - grubość 12,52 mm. Sprzedajemy same odciągi stalowe jak i cale daszki - gotowe do montażu - na zamówienie - prześlij nam wielkość i wymiary - dokonamy wyceny.

 • Składają się z zestawu wsporników ze stali nierdzewnej o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości w kolorze satynowym, szyby ze szkła hartowanego dodatkowo wzmocnionego - VSG ESG 66.4 - grubość 12,52 mm


  Przykładowe ceny :


  1) A: 120 cm B:120 cm - cena 1190 zł brutto, (2 odciągi stalowe)
  2) A: 200 cm B:120 cm - cena 1690 zł brutto, (3 odciągi stalowe)
  3) A: 250 cm B:120 cm - cena 2390 zł brutto, (4 odciągi stalowe)

  Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny - podanie wymiarów A i B - przygotujemy bezpłatną wycenę daszku potrzebnego Państwu na wymiar.


  Możliwość zastosowania szkła w innych kolorach.


  Zapytaj sprzedawce

Nowoczesne budownictwo lokali usługowych nie obejdzie się bez odpowiedniego zadaszenia drzwi wejściowych – zewnęttrznych. Często stosowane rozwiązania dostosowane są do restrykcyjnych wymogów budowlanych. Najlepszym rozwiązaniem jak pokazuje praktyka stosowana przez najlepszych deweloperów jest montowanie wysokiej jakości daszków szklanych nad drzwi wejściowe. Zorganizowane jest to w taki sposób, że tafla daszku szklanego mocowana jest na stalowych odciągach. Same wsporniki są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu na długie lata zachowują należytą estetykę. Ilość odciągów uzależniona jest od rozmiaru daszku szklanego.

Daszki szklane na wymiar

Jako producent tych nowoczesnych materiałów budowlanych jestesmy w stanie zrealizować każdy, nawet najbardziej nietypowy projekt. Daszki szklane na wymiar to często stosowana praktyka ponieważ obecnie sama forma i prezencja architektoniczna budowanego obiektu nie może być już tylko funkcjonalna i spełniać okreslony normy budowlane ale musi być estetyczna i zachęcać potencjalnych najemców lub właścicieli lokali usługowych.

Daszki nad wejście

Idealne rozwiązanie aby funkcjonalność budynku usługowego połączyć z walorami estetycznymi jest zastosowanie zadaszenia nad drzwi wejściowe subtelnej tafli szkła. Taki daszek szklany, który trzymany jest wyłącznie na metalowych, nowoczesnych wspornikach doskonale przepuszcza światło ale tym samym chroni wejście przed ciężkimi warunkami atmosferycznymi. Specjalna konstrukcja szkła bezpiecznego podobna do produktów jak szkło balustradowe gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty bezpłatnego pomiaru zadaszenia nad drzwi i dobrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania w postaci daszku szklanego.

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Ceny brutto

Realizuj zamówienie