O nas

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji oraz montażu systemów z wyjątkowo trwałego i pożądanego w dzisiejszych czasach materiału, którym jest aluminium anodowane. Jest to materiał odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Systemy, które posiadamy w swojej ofercie są wyjątkowo proste w instalacji. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Do tej pory działaliśmy tylko na terenie Polski, lecz w chwili obecnej pełni przekonania, iż posiadamy produkty wyjątkowo konkurencyjne zarówno cenowo jak i jakościowo. Postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność na kraje Europy zachodniej.

Jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą z wielkimi aspiracjami. Stawiamy na prostotę i łatwość współpracy oraz skonkretyzowany asortyment. Mając odpowiednie doświadczenie wybraliśmy produkty, które są zarówno proste w instalacji, niezawodne jak i cenione oraz chwalone wizualnie przez naszych obecnych klientów.

W ofercie naszej jest możliwość, po wcześniejszym kontakcie i ustaleniu szczegółów współpracy, zamawianie towaru w:

  • kompletnym produkcie - elementy są docięte i uzbrojone, gotowe do wyjątkowo prostej instalacji. Po wcześniejszym ustaleniu wymiarów, bądź dostarczeniu projektu czy też szkicu.
  • półprodukcie - profile w sześciometrowych sztangach oraz akcesoria. Cena za metr bieżący ulegnie zmianie. Lecz sama instalacja systemu będzie wymagała większego nakładu pracy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy znajdującej się we Wrocławiu, czy też kontaktu telefonicznego bądź mailowego, celem nawiązania współpracy.


No products

To be determined Shipping
0,00 zł Tax
0,00 zł Total

Prices are tax included

Check out